Bakovská – Ctěnice; odklon linky 302

od 8.6. do odvolání

Z důvodu uzavírky ul. Semilská bude linka 302 odkloněna mimo zastávky Sovenická, Zamašská a Kbelský hřbitov.

Náhradou linka zastaví v zastávkách Jilemnická a Pod Nouzovem.

Dočasné prodloužení linky PID 475 do Hněvic a Račic

Výluka - logo
Zkrácení termínu do 30.6. (původní termín do 31.7.)

Z důvodu uzavírky mostu přes Labe mezi Štětím a Hněvicemi jsou vybrané spoje linky PID 475 prodlouženy o úsek Horní Počaply – Hněvice – Račice.

V zastávce „Štětí, Hněvice, rozc.žel.st.“ je možný přestup na přívoz do Štětí.

Obnovení plného provozu

Vážení cestující, k datu 25.5. jsou všechny linky, vyjma 671, zajišťovány v plném rozsahu.

Na lince 671 je obnoven částečný provoz bez obsluhy Přezletic a Podolanky. Zajištěny jsou spoje v 7:36 z Jenštejna do Brandýsa a v 13:15 zpět z Brandýsa do Jenštejna.

Prosíme cestující, aby i nadále pro nákup jízdenek  preferovali  bezhotovostní platby (mobilní aplikaci PID LÍTAČKA, platba bankovní kartou a jízdenky z prodejních automatů nebo informačních kanceláří ).  Odbavovací zařízení v autobusech jsou vybavena pro bezhotovostní platby i čtecím zařízením QR kódů. Prosíme dodržujte i nadále hygienické zásady pro snížení přenosu onemocnění. Bezhotovostní styk navíc urychlí samotné odbavení v autobusech a eliminuje případná zpoždění autobusů. Děkujeme

Brandýs n.L. – Lázně Toušeň; odklon linky 655

od 27.4. do 15.10.2020

Z důvodu uzavírky silnice z Brandýsa n.L. do Lázní Toušeň bude linka 655 odkloněna v trase Brandýs n.L., Nádr. – Brandýs n.L., Nám. – Brandýs n.L., U Soudu – Brandýs n.L., Pekárny – Zápy – Lázně Toušeň.

Zastávka Lázně Toušeň, Zastávka nebude obsluhována. Zastávka Lázně Toušeň pro směr Brandýs n.L. bude přemístěna do ulice Nehvizdská.

Zastávky v úseku Brandýs n.L., Fakulta – Zápy, PREFA budou obsluhovány náhradní linkou X655 v trase Brandýs n.L., Nádr. – Brandýs n.L., Kralovice – Zápy, PREFA – Zápy, U Pomníku – Brandýs n.L., Nádr. a to vždy v tomto sledu zastávek.