ČSAD Střední Čechy připravilo pro cestující vánoční dárek

Již je téměř tradicí, že firma ČSAD Střední Čechy pro své cestující vždy před koncem roku nadělí dárek v podobě nových busů. Nejinak je tomu i v roce letošním.  Téměř ve stejný den firma obdržela dodávku 22 standardních meziměstských nízkopodlažních autobusů IVECO Crossway LE a 10 kloubových autobusů MAN Lion´s City. Standardní autobusy dorazily ze závodu IVECO ve Vysokém Mýtě, kloubové dorazily ze  závodu  MAN v  polském  městě Starachowice.

Firma tak v předstihu reaguje na výsledky  veřejných soutěží na zajištění dopravní obslužnosti Středočeského kraje a v souladu s nastavenými standardami kvality PID  nakoupila již nyní nové autobusy.  Autobusy budou určeny do oblastí  Líbeznicka, Mělnicka, Brandýska, Zdibska a Úvalska, kde firma vyhrála. Slavnostní předání kloubových autobusů se uskutečnilo ve čtvrtek 14. prosince na mělnické provozovně  za přítomnosti zástupců firmy MAN.

ČSAD Střední Čechy přeje všem cestujícím příjemné cestování  v nových autobusech a zároveň příjemné prožití vánočních svátků a zdárné vykročení do nového roku.